Kabaret do wynajęcia na żywo

Kabaret do wynajęcia? Postaw na KaŁaMaSz

Organizujesz wesele, okrągłe urodziny albo uroczystość z okazji rocznicy ślubu i chcesz, aby impreza zachwyciła gości? A może poszukujesz oryginalnego pomysłu na uświetnienie eventu firmowego czy imprezy dla pracowników? Zdecyduj się na kabaret do wynajęcia! Kabaret na imprezę KaŁaMaSz rozśmieszy uczestników wydarzenia do łez i nie pozwoli im na długo o nim zapomnieć.

Występ popularnych aktorów znanych z kultowego już polskiego serialu „Ranczo” to rozrywka, która zachwyci nie tylko miłośników kinematografii. Kabaret na wesele czy imprezę firmową ze świetnie napisanymi, mądrymi i bawiącymi do łez skeczami i piosenkami, wpadającą w ucho, doskonale skomponowaną muzyką oraz profesjonalną grą aktorską to połączenie gwarantujące sukces każdego wydarzenia.

Grupę KaŁaMasz można wynająć jako kabaret na imprezę firmową czy prywatną dowolnego rodzaju. Szczególnie polecamy się na eventy firmowe: jubileusze, gale, spotkania integracyjne, a także wesela, imprezy urodzinowe i imieninowe, ważne rocznice i inne wydarzenia.

Dlaczego warto wynająć kabaret na imprezę?

Show zespołu muzycznego, występ DJ-a, widowisko świetlne, a może pokaz ogniowy typu fireshow? Pomysłów na dobrą zabawę na imprezie prywatnej czy firmowej jest z pewnością sporo. Niewiele z nich zapewnia jednak tak zróżnicowaną i znakomitą rozrywkę jak kabaret na żywo. Nie mamy nic przeciwko pokazom pirotechnicznym (sami zresztą lubimy „dawać ognia” na scenie), ale to właśnie kabaret na wesele czy event firmowy stanowi bez dwóch zdań gwarancję wyśmienitej zabawy dla dorosłych.

Dobry komik na imprezę to nie tylko potężna dawka dobrego humoru, ale również profesjonalnie zorganizowane widowisko. Tylko najlepsi i najbardziej doświadczeni artyści na imprezę wiedzą, jak zachęcić widzów do wspólnej zabawy, wprowadzić sympatyczną atmosferę i fachowo, acz z humorem zareagować, gdy zbyt rozochocony procentami uczestnik usilnie próbuje wedrzeć się na scenę i dołączyć do występujących… Świetny komik na imprezę rozśmieszy dobrze napisanym skeczem, rozbawi żartem i piosenką, a to wszystko w akompaniamencie autorskiej muzyki.

Kabaret lub stand-up na event to także znakomita propozycja, gdy potrzebujesz „gwoździa programu”. Jeśli obawiasz się, że Twój pieczołowicie przygotowany event nie będzie cieszył się tak dużym zainteresowaniem, jak oczekujesz, występ kabaretu może to zmienić. Znane twarze i kabaretowe atrakcje na imprezy dla dorosłych mogą być przekonującym powodem, dla którego zaproszone osoby na pewno zjawią się na wydarzeniu.

Kabaret na imprezę firmową z pewnością uatrakcyjni program eventu. Wiele osób po otrzymaniu zaproszenia analizuje agendę imprezy i zastanawia się, czy w ogóle warto się na niej pojawić, czy może lepiej posiedzieć w domu z rodziną i obejrzeć ulubiony serial, np. „Ranczo”. Stand-up na event firmowy z gwiazdami telewizji pomoże skutecznie zawalczyć o uwagę gości i podnieść frekwencję.

Profesjonalni artyści na imprezę – znakomita rozrywka i obycie sceniczne

Kabaret na żywo KaŁaMasz to młoda grupa złożona z aktorów popularnego serialu „Ranczo” oraz założyciela grupy kabaretowej Długi. Teksty dla kabaretu tworzą niezrównany Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju oraz Jacek Łapot (kabaret Długi), co stanowi gwarancję wysokiej jakości i zabawności skeczów.

Nazwa grupy to akronim pierwszych sylab członków zespołu: KAlus, ŁApot, MAciejewski i SZweda. Kim są poszczególni uczestnicy grupy? Kabaret na imprezę firmową tworzy aktor teatralny i filmowy Bogdan Kalus. Artysta ma na koncie kilkanaście ról filmowych, telewizyjnych i teatralnych, ale największą popularność przyniosła mu rola Hadziuka w serialu „Ranczo”.

Jacek Łapot to twórca kabaretu Długi, stary wyjadacz sceniczny, od 30 lat tworzący audycje i projekty do radia i telewizji. Atrakcje na imprezy dla dorosłych zapewni też aktor Sylwester Maciejewski – słynny serialowy Solejuk i kolejny bywalec wilkowyjskiej ławeczki. Ten doświadczony aktor ma na swym koncie także kilkadziesiąt innych ról teatralnych, serialowych i telewizyjnych. Za warstwę muzyczną w kabarecie odpowiada natomiast Dariusz Szweda – pianista, aranżer, kompozytor, najlepszy (i nie tylko dlatego, że jedyny) muzyk w zespole.