Jacek Łapot

Kabarety od wielu lat cieszą się niezwykle dużą popularnością wśród odbiorców. Fanom skeczów poczucie humoru ulega czasem zmianie, a niektórych nieprzerwanie bawią stare i lubiane numery. Z myślą o miłośnikach żartów lekkich, a zarazem inteligentnych swój program przygotowuje Jacek Łapot, od ponad 40 lat bawiący widownię oraz słuchaczy radiowych.

Jacek Łapot skecze

Artysta może się pochwalić licznymi sukcesami nie tylko w poprawianiu nastroju każdemu, kto go słucha. Przede wszystkim to twórca kabaretu Długi, założonego w Gliwicach w 1979 roku. To również autor ogromnej liczby audycji radiowych oraz telewizyjnych. Pracował przy rozmaitych projektach telewizyjnych. Prócz tego związał się na wiele lat z radiową Trójką. Współtworzył oraz reżyserował dla niej magazyn satyryczny Parafonia w Teatrze Polskiego Radia. Łącznie pod jego kierunkiem powstało 500 magazynów, których mogli wysłuchać fani radia.

Autor tekstów, artysta kabaretowy oraz polski satyryk – takimi określeniami może posługiwać się Jacek Łapot Kabaret, który założył, a także kolejny, noszący nazwę KaŁaMaSz, cieszyły się oraz dalej cieszą niesłabnącą popularnością. To zasługa celności spostrzeżeń oraz błyskotliwości, którą można dostrzec w prezentowanych skeczach.

Jacek Łapot kabaret

Wraz z pozostałymi członkami grupy Jacek Łapot nie ustaje w wymyślaniu kolejnych programów, które będą bawić do łez. Nietuzinkowe poczucie humoru pozwala im nie tylko utrzymywać zainteresowanie wiernych fanów. Prócz tego sukcesywnie zdobywają nowych. Skecze z pewnością spodobają się każdemu wielbicielowi charakterystycznych panów z serialu „Ranczo” oraz stylu kabaretu Długi. Dodatkowo usatysfakcjonowani będą zwolennicy żartów aktorskich oraz literackich.

Dowcipy oraz anegdoty opowiadane podczas wystąpień Jacka Łapota trafią w gusta osób w każdym wieku. Można śmiało powiedzieć, że to poczucie humoru, które łączy pokolenia. Zabawne komentowanie otaczającej nas rzeczywistości znakomicie sprawdzi się jako lekarstwo na chandrę.